Ota Yhteyttä Meihin / Contact

Monaliiku – Multinational Women's Wellbeing and Sports Association

Address: Mäkelänkatu 54 A, 3rd floor, 00510 HELSINKI

firstname.lastname(s)@monaliiku.fi

TAPAA HENKILÖKUNTAA / MEET THE TEAM!

Claudia Nystrand Toiminnanjohtaja suomi, englanti, ruotsi, romania claudia.nystrand@monaliiku.fi +358 50 590 6345
Ayisat Yusuf-Aromire Vastaava liikunnanohjaaja suomi, englanti, hindu ayisat.yusuf@monaliiku.fi +358 458 885 77
Margareta Toivanen Toiminnan koordinaattori- Elämäni kunnossa (Fit4Life) suomi, englanti margareta.toivanen@monaliiku.fi +358 451 596 688
Kati Vertiö Suunnittelija- Mentor on the Move suomi, englanti kati.vertio@monaliiku.fi +358 408 407 289
Anissa Tounsi Ohjaaja suomi, arabia, ranska anissa.tounsi@monaliiku.fi
Foos Abdule Ohjaaja suomi, somalia foos.abdulle@monaliiku.fi +358 452 377 115
Murdia Othman Liikunnanohjaaja suomi, arabia, kurdi harjoittelija@monaliiku.fi +358 445 510 975
Yleanna Robert Markinoinnin koordinaattori englanti, ranska, espanja yleanna.robert@monaliiku.fi
Hadie Othman Ohjaaja kurdi, arabia, turkki, englanti, suomi hadie.othman@monaliiku.fi +358 4497227513
Anna Muñoz Vila Projektitekniikka englanti, espanja, catalan anna.munoz-vila@monaliiku.fi
Yusuf Musse Järjestöassistentti suomi, englanti, somali yusuf.musse@monaliiku.fi +358 41 319 4253
Nidal Joujak Johdon assistentti suomi, englanti, arabia, kurdi nidal.joujak@monaliiku.fi 045 78 342 317

-------------------------

Monaliikun hallitus / Board 2018-2022

Maria Hyppönen - puheenjohtaja/chairwoman

Leila Gharavi - varapuheenjohtaja/vice-chairwoman

Telle Vilkama - jäsen

Margareta Vlasceanu - jäsen

Pia Grochowski - jäsen

Haja Freeman - jäsen

Kamilla Sultanova - varajäsen

Monireh Haghroyan - varajäsen