Ota Yhteyttä Meihin / Contact

Monaliiku – Multinational Women's Wellbeing and Sports Association

Address: Mäkelänkatu 54 A, 3rd floor, 00510 HELSINKI

firstname.lastname(s)@monaliiku.fi

Phone office: +358 40 060 8414

TAPAA HENKILÖKUNTAA / MEET THE TEAM!

Claudia Nystrand Toiminnanjohtaja suomi, englanti, ruotsi, romania claudia.nystrand@monaliiku.fi +358 50 590 6345
Sahro Botan Järjestöassistentti suomi, englanti, somali, arabic sahro.botan@monaliiku.fi
Margareta Toivanen Toiminnan koordinaattori- Elämäni kunnossa suomi, englanti margareta.toivanen@monaliiku.fi +358 451 596 688
Yleanna Robert Markkinoinnin koordinaattori englanti, ranska, espanja yleanna.robert@monaliiku.fi +33 6 04 93 36 95
Nidal Joujak Johdon assistentti suomi, englanti, arabia, kurdi nidal.joujak@monaliiku.fi 045 78 342 317
Ayisat Yusuf-Aromire Vastaava liikunnanohjaaja suomi, englanti, hindu ayisat.yusuf@monaliiku.fi +358 458 885 77
Anissa Tounsi Ohjaaja suomi, arabia, ranska anissa.tounsi@monaliiku.fi
Yusuf Musse Järjestöassistentti suomi, englanti, somali yusuf.musse@monaliiku.fi +358 41 319 4253
Hadie Othman Ohjaaja kurdi, arabia, turkki, suomi hadie.othman@monaliiku.fi +358 449 727 513
Murdia Othman Liikunnanohjaaja suomi, arabia, kurdi harjoittelija@monaliiku.fi +358 445 510 975
Foos Abdule Ohjaaja suomi, somalia foos.abdulle@monaliiku.fi +358 452 377 115

-------------------------

Monaliikun hallitus / Board 2018-2022

Maria Hyppönen - puheenjohtaja/chairwoman

Leila Gharavi - varapuheenjohtaja/vice-chairwoman

Telle Vilkama - jäsen

Margareta Vlasceanu - jäsen

Pia Grochowski - jäsen

Haja Freeman - jäsen

Kamilla Sultanova - varajäsen

Monireh Haghroyan - varajäsen