Ota yhteyttä/ Contact us!

Monaliiku – Monikansallisten naisten hyvinvointi ja liikunta ry

Osoite: Mäkelänkatu 54 B, 3. kerros, 00510 HELSINKI

etunimi.sukunimi@monaliiku.fi

Toimistopuhelin: +358 40 060 8414

TAPAA HENKILÖKUNTAA / MEET THE TEAM!

Claudia Nystrand (she/her) Toiminnanjohtaja suomi, englanti, ruotsi, romania claudia.nystrand@monaliiku.fi +358 50 590 6345
Ayisat Yusuf-Aromire (she/her) Vastaava liikunnanohjaaja suomi, englanti, yoruba ayisat.yusuf@monaliiku.fi +358 45 8882577
Nidal Joujak (she/her) Johdon assistentti suomi, englanti, arabia, kurdi nidal.joujak@monaliiku.fi +358 45 78342317
Pilar Valdivia (she/her) Liikunnanohjaaja suomi, englanti, espanja, kiina, saksa pilar.valdivia@monaliiku.fi
Margareta Toivanen (she/her) Koordinaattori - Elämäni kunnossa toiminta suomi, englanti margareta.toivanen@monaliiku.fi +358 451 596 688
Mar Colomina (she/her) Viestinnän asiantuntija & Projektien assistentti englanti, espanja, ranska, catalan mar.colomina@monaliiku.fi
Hadie Othman (she/her) Ohjaaja kurdi, arabia, turkki, suomi hadie.othman@monaliiku.fi +358 449 727 513
Hafsa Ali (she/her) Avustava ohjaaja - työkokeilija englanti, suomi
Julia Laakso (she/her) Koordinaattori Girls can! -hanke suomi, englanti, ruotsi julia.laakso@monaliiku.fi +358 50 356 0937
Sara Chianchiano (she/her) Viestinnän asiantuntija englanti, italia, saksa, espanja sara.chianchiano@monaliiku.fi
Amina Osman (she/her) Ohjaaja englanti, somali, suomi amina.osman@monaliiku.fi
Skala Shwan (she/her) Talousasistentti ja urheiluryhmä koordinatori kurdi, arabia, suomi, persian, englanti skala.shwan@monaliiku.fi

-------------------------

Monaliikun hallitus / Board 2018-2022

Maria Hyppönen - puheenjohtaja/chairwoman

Leila Gharavi - varapuheenjohtaja/vice-chairwoman

Telle Vilkama - jäsen

Margareta Vlasceanu - jäsen

Pia Grochowski - jäsen

Haja Freeman - jäsen

Kamilla Sultanova - varajäsen