Yhteystiedot/Contact

Monaliiku – Multinational Women's Wellbeing and Sports Association

Address: Mäkelänkatu 54 A, 3rd floor, 00510 HELSINKI

firstname.lastname(s)@monaliiku.fi

 

-------------------------

 

TAPAA HENKILÖKUNTAA / MEET THE TEAM!

Claudia Nystrand
Toiminnanjohtaja
suomi, englanti, ruotsi, romania
claudia.nystrand@monaliiku.fi
+358 50 590 6345
Ayisat Yusuf-Aromire
Vastaava liikunnanohjaaja
suomi, englanti, hindu
ayisat.yusuf@monaliiku.fi
+358 458 885 77
Iida Deivasigamani
Koordinaattori- Elämäni Kunnossa & Ikänaiset Liikkeelle
suomi, englanti
iida.deivasigamani@monaliiku.fi
+358 50 501 4906
Margareta Toivanen
Koordinaattori- Mentor on the Move
suomi, englanti
margareta.toivanen@monaliiku.fi
+358 451 596 688
Nicole Grund
Toimistoassistentti
suomi, englanti, saksa
nicole.grund@monaliiku.fi
+358 503 560 003
Murdia Othman
Liikunnanohjaaja
suomi, arabia, kurdi
harjoittelija@monaliiku.fi
+358 445 510 975
Anissa Tounsi
Ohjaaja
suomi, arabia, ranska
anissa.tounsi@monaliiku.fi
Yusuf Musse
Järjestöassistentti
suomi, englanti, somali
yusuf.musse@monaliiku.fi
+358 41 319 4253
Marc Gavaldà
Markinoinnin koordinaattori
englanti, espania, catalan
marc.gavalda@monaliiku.fi
Foos Abdule
Ohjaaja
suomi, somalia
foos.abdulle@monaliiku.fi
+358 452 377 115

 

-------------------------

 

 

 

Monaliikun hallitus/Board 2018-2020

 

Maria Hyppönen - puheenjohtaja/chairwoman

Leila Gharavi - varapuheenjohtaja/vice-chairwoman

Telle Vilkama - jäsen

Margareta Vlasceanu - jäsen

Pia Grochowski - jäsen

Haja Freeman - jäsen

Kamilla Sultanova - varajäsen

Monireh Haghroyan - varajäsen